Velden zijn niet correct ingevuld
Achtergrond
(0599) 671 300

Team

Joop en Gea Robertus
Directeur/Eigenaar.
Email: j.robertus@robertusmechanisatie.nl
Telefoon: 06-54960555

 

Nick Robertus
Robertus Dienstverlening
Email: n.robertus@robertusmechanisatie.nl
Telefoon: 06-27184500

Mark Blom
Verkoop medewerker
Email: m.blom@robertusmechanisatie.nl
Telefoon: 06-54960554

Janneke Alting
Receptioniste en administratie
Email: j.alting@robertusmechanisatie.nl
Telefoon: 0599-671300

Harry Alons
Monteur tractoren en Landbouwwerktuigen. Chef werkplaats
Email: h.alons@robertusmechanisatie.nl
Telefoon: 0599-671300

Bert Alting
Monteur Tractoren en Landbouwwerktuigen
Email: b.alting@robertusmechanisatie.nl
Telefoon: 0599-671300

Henk Ots
Monteur Landbouwspuitmachines, Werktuigen en Tractoren
Email: h.ots@robertusmechanisatie.nl
Telefoon: 0599-671300

Vincent Hamminga
Monteur Tractoren en Landbouwwerktuigen algemeen
Email: v.hamminga@robertusmechanisatie.nl
Telefoon: 0599-671300

Arjan Alons
Magazijnverkoop en Verkoop Tuin en Park machines.
Email: a.alons@robertusmechanisatie.nl
Telefoon: 0599-671300

Jan Visscher
Monteur Tuin en Parkmachines en Landbouwmachines
Email: j.visscher@robertusmechanisatie.nl
Telefoon: 0599-671300

Bedrijfsinformatie

Robertus mechanisatie is gestart in 1961 en daarmee ging de hartewens van Robertus Sr. in vervulling. Hij werkte eind jaren vijftig als dieselmonteur en was in die jaren bekend in de hele regio. Toen de kans zich voordeed om een eigen bedrijf te beginnen, greep hij die met beide handen aan.
Bij garage Robertus kun je altijd terecht, hiermee heeft hij de trend gezet voor de goede naam die wij nu hebben. Het was toen nog garage Robertus, er werd in verkoop, onderhoud en reparatie van auto's en trekkers gedaan, met name Porsche trekkers.

In 1963 zijn we overgegaan op een ander merk, Renault, het merk dat we tot 2003 vertegenwoordigden en waarvan we officieel dealer waren. We waren een van de oudste dealers van Nederland. Meer dan 500 Renault trekkers zijn er in deze periode door ons afgeleverd. We kunnen dus met recht zeggen dat we de nodige ervaring hebben opgebouwd.
In 2003 heeft Renault agriculture de gehele Renault trekkerfabriek verkocht aan de firma Claas. Claas is een bekende naam in de landbouw en bestaat al sinds 1913. Er worden door Claas verschillende landbouw machines gebouwd, waarvan de meest bekende, de combines en hakselaars zijn. Sinds de overname in 2003 zijn we Claas dealer geworden, waarbij we de trekkers en machines van Claas verkopen en onderhouden. Dit houdt in dat we voor u klaar staan als het gaat om reparatie, onderhoud en levering van nieuwe en gebruikte Claas machines en trekkers.
In de loop van de jaren 60 zijn we ook begonnen met de verkoop van landbouwwerktuigen. Een verscheidenheid aan merken, maar als hoofdmerk Dubex landbouwspuitmachines waarvan wij officieel dealer zijn.
In 2004 zijn we tevens dealer geworden van de gehele Miedema machinelijn. Dit houdt in dat we op het gebied van aardappel plant en inbreng machines een topmerk in huis hebben. Miedema Hassia / Structural pootmachines en Miedema inbrengmachines en stortbakken zijn bekende machines die met degelijkheid en aardappelvriendelijkheid worden geassocieerd.
Aan ondernemingen worden tegenwoordig steeds hogere eisen gesteld, zo ook aan ons bedrijf. We zijn dan ook in het bezit van het VCA Certificaat, daarmee zijn we een door de KEMA gecertificeerd inspectiebedrijf geworden. We keuren machines voor: loonbedrijven, akkerbouw- en veebedrijven, gemeenten, hoveniersbedrijven enz.

Sinds 2007 zijn we gevestigd in ons huidig nieuwe pand aan de Zuiderkijl nr 2 in 2e Exloermond, op het bedrijven terrein.